Charming Studio In Prestigious Chelsea

  • 50 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Charming Studio In Prestigious Chelsea Λονδίνο με 1 υπνοδωμάτιο βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία και απέχει 8 λεπτά με τα πόδια από τη Γκαλερί Saatchi. Αυτό το διαμέρισμα 50 τ.μ. Έχει τη δυνατότητα να υποδεχτεί 4 άτομα.

Επιπλέον, υπάρχουν σεσουάρ και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα, ντους και πλυντήριο για την άνεση σας.

Αυτό το διαμέρισμα παρέχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, τραπεζαρία σε περίπτωση που οι επισκέπτες θέλουν να μαγειρέψουν.

Το Χάροντς απέχει 1 χλμ. από το διαμέρισμα, και η Πλατεία Τραφάλγκαρ βρίσκεται σε απόσταση 3 χλμ. Ο Βασιλικός Κήπος St James's Park βρίσκεται σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια. Το Charming Studio In Prestigious Chelsea βρίσκεται κοντά στον σταθμό του μετρό Νότιο Κένσινγκτον που είναι σε απόσταση 600 μέτρων

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Charming Studio In Prestigious Chelsea Λονδίνο
Vesto Two Bedroom Apartment On Sloane Avenue Cc
Τιμή μόνο για κινητά

Vesto Two Bedroom Apartment On Sloane Avenue Cc

35 μ από το κατάλυμα
USD 495 USD 446
ανά νύχτα
No 15 Brompton Cross
Τιμή μόνο για κινητά

No 15 Brompton Cross

5.0
Αξιοπρεπές 3 σχόλια
233 μ από το κατάλυμα
USD 230 USD 207
ανά νύχτα
5 Bedrooms House In Chelsea
Τιμή μόνο για κινητά

5 Bedrooms House In Chelsea

7.8
Καλό 5 σχόλια
267 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    18 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Victoria Station
    1,6 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 21:00
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Charming Studio In Prestigious Chelsea;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Charming Studio In Prestigious Chelsea περιλαμβάνουν Πύργος του Λονδίνου, Γέφυρα του Λονδίνου καθώς και Μουσείο Επιστημών του Λονδίνου.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Charming Studio In Prestigious Chelsea;
      Η διαμονή στο το Charming Studio In Prestigious Chelsea κοστίζει 294£.
    • Στο το Charming Studio In Prestigious Chelsea προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Charming Studio In Prestigious Chelsea περιλαμβάνουν Mezcalito Chelsea και Le Colombier και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Διαμέρισμα έχει σύνδεση στο Διαδίκτυο;
      Ναι, διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει αυτό το διαμέρισμα;
      Αυτό το διαμέρισμα είναι 50 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    18 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Victoria Station
    1,6 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Charming Studio In Prestigious Chelsea Λονδίνο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο